Reklama pro firmu

Reklama pro firmu je neodmyslitelnou součástí fungování společnosti, a proto využijte efektivně pomocí tohoto webu všech možností, ať je vaše reklama pro firmu opravdu účinná.

Reklama pro firmy > Reklama

Reklama

Nový vyhledávač práce JOBkralle

Tags: nabidky prace | Práce | pracovni nabidky | zaměstnání

Nový vyhledávač pracovních nabídek je online!

S JOBkralle k Tvé vysněné práci.

Známý portál JOBkralle, vyhledávač pracovních nabídek z německy mluvících zemí (www.jobkralle.de www.jobkralle.ch www.jobkralle.at ) expanduje do regionu střední a východní Evropy, a tak rozšiřuje svou nabídku do dalších evropských zemí. V Česku působí od 1. června 2013 jako jobkralle.cz. Tenhle nový vyhledávač získal v Česku za velice krátkou dobu více než 90.000 uživatelů a nabízí již více než 80 tisíc pracovních míst.

Jobkralle vyhledává automaticky na mnoha webových stránkách s pracovními nabídkami a nachází denně nově zadané práce. JOBkralle umožňuje přístup k dostupným pracovním příležitostem na internetu. Tím se mnohokrát zvýší vaše šance najít nejlepší práci. JOBkralle je zaměřen především na lidi, kteří mají v úmyslu kariérní postup a nechtějí si ujít žádnou pracovní příležitost a zároveň chtějí šetřit čas. Prostřednictvím možností filtrování a vyhledávání dle kritérií mají uživatelé možnost dostat se přes pár kliknutí k pracovním nabídkám, které vyhovují jejich požadavkům.

Na JOBkralle najdete řadu bezplatných služeb, které zefektivní Vaše hledání:

- Práce přes e-mail: Jedná se o program, který zasílá každý den e-mail s nejnovějšími pracovními nabídkami. Tak se můžete ucházet o práci jako první a mat neustále přehled.

- Váš seznam: Jedním kliknutím si můžete přidat zajímavé práce na Váš seznam a mat tak přehled o pracovních nabídkách, které Vás zaujali.

- Zpravodaj obsahuje informace o novinkách na JOBkralle, odkazy na aktuální blog - články a obecné informace. Tak můžete držet krok s novinkami pro hledání práce nebo Vaši kariéru.

- Mapa: Na stránce JOBkralle naleznete taky mapu s aktuálními pracovními nabídkami.

Díky mapě pracovních nabídek může každý velmi snadno získat přehled, ve kterém městě nebo kraji se hledá nejvíce pracovních příležitostí. Nejen pro pracovní nováčky, ale taky pro příležitostní pracovníky je to velmi zajímavé. Každý, kdo je ochoten se přestěhovat do jiného kraje, ten může na první pohled vidět, které oblasti jsou pro danou profesi nejvhodnější. Kdo chce získat pouze obecné informace o pracovní situaci v Česku, taky může využít tuhle službu. Nyní můžete snadno zjistit, na kterém místě v Česku je nejvíce pracovních příležitostí a které povolání je v určitém městě nejvíc vyhledáváno.

JOBkralle

JOBkralle Polsko praca.jobkralle.pl

JOBkralle Česko www.jobkralle.cz

JOBkralle Slovensko www.jobkralle.sk

 

SEO optimalizace pro vyhledavače od NuberOne

Tags: marketing

SEO optimalizace pro vyhledavače
Relevantní návštěvníky na váš web může přivést kvalitní SEO optimalizace pro vyhledavače. Zvyšte návštěvnost svých stránek z výsledků přirozeného vyhledávání, budete tak mít jistotu, že návštěvníci, kteří na vaše stránky přišli, hledají právě to, co jim nabízíte. Tím se i výrazně zvyšuje šance na poptání služeb nebo zboží daným návštěvníkem.

Co vám SEO nabízí
• SEO optimalizace pro vyhledavače nabízí dlouhodobé řešení zviditelnění se ve vyhledavačích
• Díky SEO optimalizaci budete vidět a dozví se o vás noví potenciální zákazníci
• I když jsou SEO optimalizace během na dlouhou trať výsledky jsou prokazatelné a rovněž dlouhodobé

Jak provádíme SEO optimalizace
Existuje mnoho metod, jak se pokusit zoptimalizovat své stránky pro vyhledavače. Některé z těchto metod ale nejsou úplně povolené a vyhledavače je pak penalizují. SEO optimalizace pro vyhledavače prováděné Number One Digital jsou vždy povolené a snažíme se rozvíjet především přirozený linkbuilding.

 

 

Skannet - online marketing a poradenství

Tags: marketing | online reklama | reklamní kampaně

Pod pojmem PPC si normální laik pravděpodobně nepředstaví nic. Když se začneme bavit o vyhledávačích a pravém sloupci, který se nachází hned vedle tzv. fulltextu - přirozeného vyhledávače, bude již každému jasné, kde se PPC reklamy objevují. Jednoduché vysvětlení spočívá v následujícím principu. Zadáte si klíčové slovo do vyhledávače Google.cz nebo Seznam.cz a ve výsledcích vyhledávaní se Vám ukazuje ve sloupečku nazvaném Reklama Sklik nebo na začátku fulltextu s oranžovým podbarvením právě PPC reklama. PPC systém firmy Seznam se tedy nazývá Sklik. Ve vyhledávači Google, který vlastní PPC systém Adwords se tyto reklamy objevují v pravém sloupci pod názvem Reklamy nebo opět na samém začátku fulltextu jako reklamy související s jistým dotazem. Tímto dotazem máme na mysli právě klíčové slovo. A co je to klíčové slovo? Je to slovo nebo slovní fráze, kterou zadává uživatel do vyhledávače, aby dostal relevantní výsledky webů, které se k tomuto výrazu co nejvíce vztahují.

Zkratka PPC znamená doslova z anglického překladu - pay per click - nebo plať za proklik. Jiné názvy, které možná znáte jsou prokliková reklama, nebo proklikovka. A jak tato reklama funguje? Eshop nebo web nabízející služby nebo produkty, či jakkoliv se prezentující na internetu si vytvoří nebo nechá vytvořit tzv. PPC reklamu, která vypadá jako inzerát, drobný odtavec obsahující nadpis, odkaz a krátký popis. Lze také použít grafický banner, který PPC reklamu patřičně zatraktivní. Bannerové reklamy se však zobrazují pouze v kontextové síti a o tom si povíme později.

Jak funguje úhrada PPC reklamy? Zákazník, tedy provozovatel webu nebo eshopu platí pouze za proklik, tj. jakmile někdo na PPC reklamu klikne, odečte se z předem nastaveného kreditu určitá částka. Tato částka se pohybuje kdekoliv od 2 Kč až po vyšší částky v závislosti na konkurenčnosti daného klíčového slova. O správné nastavení PPC kampaně a její průběh se zpravidla starají profesionální PPC specialisté, kteří dokáží nastavit a hlídat optimální cenu za proklik, dobíjet patřičný kredit a hlavně kampaně tím správným způsobem založit a modifikovat.

Co se týče PPC kampaní, které se zobrazují v kontextové síti různých portálů, zde se zobrazení neboli imprese řídí kontextem, tj. obsahem daného článků a v souvislosti s ním se potom zobrazuje.

Navštivte náš web, Váš Skannet.cz

 

Fotograf, který vidí duši

Tags: Food styling | foto fotoateliér Praha | fotograf Praha | Nikl Petr photographer Prague | Nikl Prague | Nikl Praha | Petr Nikl fotograf Praha | photo | photographers | photography | picture | Reklamní fotografie

Hledáte kvalitního fotografa s dobrým okem? Potřebujte někoho, kdo cítí atmosféru? Chcete spolupracovat s člověkem, se kterým se snadno naladíte na jednu společnou vlnu? Jestliže Vám hlavou problesklo třikrát ANO, pak oblíbený pražský fotograf Petr Nikl je pro Vás tou ideální osobou. Citlivé vidění, dokonalý smysl pro záběr a vnímání detailů posunuje jeho fotografie někam dál, než je jen dobře techniky zvládnutý snímek. Petr Nikl je fotograf, se kterým se navíc velmi dobře spolupracuje a jeho fotografie vždy stojí za to.

 

 

Dobrá fotografie, to je okamžik a nekonečné hodiny dřiny

Zlí jazykové tvrdí, že fotografové obklopeni ženami, jen přijdou, zmáčknou spoušť a mají vystaráno. Ač to tak na první pohled vypadá, opak je pravdou. Na vlastní kůži jsem prožil s Petrem Niklem několik dnů focení a každá jeho fotografie skrývá nekonečné hodiny práce. Petr Nikl disponuje nesporným talentem, který z něj vytváří velmi všestranného fotografa. Má co říci svojí volnou tvorbou, ale i jako reklamní fotograf , který tvoří na základě Vašeho zadání a musí umět naslouchat. Je doma v ateliéru i exteriéru. K jeho celoživotnímu tématu patří lidé a jejich tváře. Umí se dostat hluboko pod povrch a vyzvednout ukryté příběhy. Proto je mu tak blízká reportážní nebo třeba i svatební fotografie. V současnosti se zaměřuje stále více na detaily a specializuje se na fotografie jídla, nápoje, šperky a skleněné objekty.

 

 

Reklamní fotografie nebo volná tvorba

V dnešní době jedno bez druhého již téměř neexistuje. Ač Petr Nikl uspěl jako umělec, má za sebou desítky výstav, kdy vystavoval i v Mecce umělců v Paříži, v současnosti se věnuje i oboru reklamní fotografie. Je příjemné, že za objektivem svého fotoaparátu neustrnul a ke svým fotografiím, jako přidanou hodnotu, nabízí i dovednosti počítačového mága. Své fotografie realizuje včetně počítačových retuší a finálních úprav. Kdo zná Petra Nikla jako citlivého fotografa a obdivuje jeho nezapomenutelné ženské akty, je možná překvapen novými pracemi, kdy nafotil několik těžkotonážních kolekcí - letadla a automobily.

 

 

Jestliže hledáte profesionálního fotografa se širokým záběrem a citlivým okem, kontaktujte Petra Nikla ještě dnes. Uvidíte, že budete spokojeni a na společnou práci se budete vždy těšit. Petr Nikl vidí, co mnozí ani netuší.

 

Jaroslav Kestřánek

 

ArtBos.cz - internetové knihkupectví | Knihy | Online

Tags: | amulety | artbos | esoterika | internetové knihkupectví | knihkupectví | knihy | tarotové karty

Internetové esoterické knihkupectví ArtBos Vám nabízí nejen knihy všech žánrů, zejména pak knihy zaměřené na alternativní a přírodní léčení, duchovní rozvoj, esoteriku, mystiku, magii, záhady a tajemno, ale také tarotové a andělské karty, léčivé mandaly a léčitelské sady, polodrahokamy, akupunkturní a akupresurní modely a pomůcky, moxy, siderická a SRT kyvadla, amulety a talismany ze stříbra i obecných kovů, energetické náramky, věštecké pomůcky, šperky, růžence z drahých kamenů i relaxační a meditační hudbu.

Nechceme být největší, ani nejlevnější.
CHCEME BÝT JINÍ
Chceme, abyste u nás našli i ty publikace,
které nenajdete ani u těch největších
ani u těch nejlevnějších

A pokud nenajdete
NAPIŠTE NÁM.
Vyvineme maximální úsilí,
abychom požadovaný titul zajistili,
a nemusíte si jej ani následně koupit.
Budeme mít radost z toho, že publikaci máme
a můžeme ji nabídnout dalším zájemcům.
Protože věřte, že to co zajímá právě Vás
zajímá i mnoho dalších spřízněných duší.

Věříme, že si z našeho širokého sortimentu vyberete, a přejeme Vám příjemné chvíle strávené na stránkách našeho internetového knihkupectví.

www.artbos.cz

 
Více článků...