Reklama pro firmu

Reklama pro firmu je neodmyslitelnou součástí fungování společnosti, a proto využijte efektivně pomocí tohoto webu všech možností, ať je vaše reklama pro firmu opravdu účinná.

Reklama pro firmy > Domácnost > Pár rad, jak správně vybírat bytové doplňky

Pár rad, jak správně vybírat bytové doplňky

Tags: bytové doplňky | devilshop.cz | doplňky do koupelny | doplňky pro kuchyň | keramika | koše na deštníky | obrazy | odpadkové koše | sklo | vázy

Kdo z nás by nechtěl bytové doplňky, které svým vzhledem zaujmou každou návštěvu, a při každém pohledu potěší své majitele. Jak ale vybrat ten správný doplněk do bytu, doplněk do kuchyně a nebo doplněk do koupelny ? Který obraz, věšák, odpadkový koš, stojan na noviny, stojan na víno nebo koš na deštníky pro vás bude ten nejvhodnější? Máme pro vás pár rad jak na to:

1.

Doplňky vždy až jako poslední! Dekorování domova patří k těm oblíbenějším činnostem při zařizování nového bydlení. Proto chápeme, že většina z vás bys se na to nejraději vrhla hned a koupila si pár pěkných věciček do začátku. Věřte ale, že to v konečném důsledku může způsobit více škody než užitku. Podle jednoho polštářku se vám bude špatně vybírat pohovka stejně jako se vám nebude nejlépe vybírat konferenční stolek podle misky na ovoce.

2.

Každý, kdo již navštívil některý z obchodů jehož hlavní sortiment je moderní nábytek, jistě ví, že v dnešní době je nabídka bytových doplňků opravdu rozsáhlá a vybrat si ten správný nemusí být otázka několika hodin, ale může se protáhnout až do několikadenního bádání. Pokud nechcete obcházet spoustu kamenných obchodů a věnovat výběru doplňků tolik drahocenného času, využijte internetovou nabídku a vyberte si dekoraci do bytu z pohodlí vašeho domova.

3.

Před výběrem doplňků jak v internetovém obchodě, tak i v obchodě kamenném je vhodné mít alespoň zhruba rozmyšleno, do jakého místa v bytě, ale také jak velký doplněk chcete koupit. Neustále je dobré mít na  paměti, že váš byt není nafukovací, a že každá další věc v něm vás připravuje o prostor. Naopak příliš malý doplněk ve velkém prostoru může snadno zaniknout.

4. Neexistuje žádné pravidlo, které by určovalo počet doplňků na metr čtvereční, stačí držet se vlastního zdravého úsudku. Vybírejte doplňky tak, abyste u každého dokázali ocenit jeho funkčnost, nepřeplácejte svůj domov zbytečnými lapači prachu.

5
Jakmile začnete s nějakou barvou, držte se jí, neznamená to, že musí být vše ve vaší ložnici hráškově zelené, ale držte se jedné linie. Pokud jste vybrali zelené závěsy, zkuste je doplnit svícnem v tmavším odstínu. V jedné místnosti se doporučuje kombinovat dvě až tři barvy, není nutné vyplácat celé barevné spektrum v každém pokoji.

6.

Při výběru vhodných doplňků si dejte také pozor na to, kolik máte v místnosti použitých materiálů. Obecně se držíme tří různých materiálů, např: kůže, kov a sklo nebo látka, dřevo a porcelán, ale není to nutně pravidlem. Důležité ale je snažit se dekoraci sladit s již použitým materiálem v daném pokoji.